Sportovní akce

Okresní kolo ve florbale

Ve čtvrtek 22. 11. proběhlo v milevské sportovní hale okresní finále mládežnického florbalu ČEPS cupu. Turnaje se zúčastnilo šest škol z okresu Písek. Hrálo se systémem "každý s každým". Na turnaj jsme odjížděli s tím, že si turnaj pořádně užijeme, a to se nám,  přestože  jsme všechny zápasy prohráli, povedlo.

Foto zde.

Fotbalový turnájek

Po úspěšném turnaji v házené se 12. 11. vydalo naše fotbalové družstvo z 1. - 3. třídy do milevské haly. 2. ZŠ Milevsko společně s FC ZVVZ  zde uspořádala první ročník turnaje v halové kopané. Do turnaje se přihlásila družstva z Milevska, Chyšek a Bernartic.  Bojovali jsme v každém zápase jako lvi, ale bohužel naše snažení stačilo jen na 5. místo. 

Foto zde.

Třeťáci na miniházené

Dne 22. října se vydala 3. třída do Milevska na první turnaj v miniházené. Ve sportovní hale jsme ve velice příjemné atmosféře odehráli šest zápasů s družstvy z  Chyšek, Petrovic a Milevska. I když jsme se pravidla hry všichni teprve učili, turnaj jsme si výborně užili.  

Foto zde.

Florbal Písek 25. 10.

Ve čtvrtek 25.10 se konal florbalový turnaj v Písku. Celkem se zúčastnilo 12 týmů. První zápas Bernartice - Kovářov skončil 0:0. Druhý zápas Bernartice - Gymnázium Písek skončil 1:1. Třetí zápas Bernartice - ZŠ Jana Husa skončil 1:1. Nejvíce gólů z Bernartic dal kapitán týmu Marco Stach. Skupina byla velmi vyrovnaná. Žáci předvedli skvělý sportovní výkon.
Marco Stach

Florbal 11. 10.

Ve čtvrtek 11. 10. se v milevské sportovní hale uskutečnil florbalový turnaj žáků 3.-5. třídy. Turnaje, který organizovala 1. ZŠ Milevsko s FBC Došwich, se zúčastnilo 9 týmů. Naši školu reprezentovali - Láďa Ernst(brankář),, Jirka Arvai, Honza Mudruňka, David Kopačka, Michal Toman, Ondra Arnold, Michal Kratochvíl a Matyáš Brožka ...... a mohli být na sebe všichni pyšní. V tabulce obsadili po dvou vítězných zápasech 2. místo. V semifinále podlehli vítězům turnaje, boj o 3.místo prohráli až v prodloužení. Se slzičkami v očích převzali medaile za skokany turnaje a za skvělé 4. místo diplom.
Výsledky: ZŠ Bernartice - 2. ZŠ Válečníci 9:3, ZŠ Bernartice - Kovářovské lvice 5:0, ZŠ Bernartice - 1. ZŠ Panteři 1:6
semifinále: ZŠ Bernartice - 1. ZŠ Ďáblíci 0:6
o 3. místo: ZŠ Bernartice - 2. ZŠ Draci 2:3

Foto zde.