Sportovní akce

Florbalový turnaj

Žáci druhého stupně se zúčastnili florbalového turnaje v Písku, který se konal dne 1. 11. 2017.Turnaj byl rozdělen do tří skupin. V té naší jsme narazili na družstva reprezentující školy Protivína, Kovářova a Milevska. Nejvyrovnanější zápas jsme sehráli s týmem Protivína, se kterým jsme prohráli gólem v poslední minutě 2:1. Tomuto zápasu by spíše slušela remíza. Poté jsme již nestačili na týmy Kovářova 3:0 a Milevsko nás rozstřílelo 7:0. Na turnaji jsme obsadili dělené 10. místo. Naším nejlepším hráčem byl Šimon Král a jediným střelcem Petr Chajdrna. Všem klukům děkuji za účast a příště se snad porveme o lepší umístění.


Florbalový turnaj žáků 1. stupně

V úterý 3. 10. se sjelo do milevské haly 12 týmů složených ze žáků 1. stupně. Na svůj první turnaj tak vyrazili i naši borci z 4. a 5. třídy ve složení Ondra Arnold, Michal Kratochvíl, Matyáš Brožka, Matyáš Peterka, Tonda Alexa, Radek Dohnal, David Kalina a Fanda Ďulík. Při své premiéře si nevedli vůbec špatně. Obsadili 10. místo a tento turnaj brali jako přípravu na velký písecký turnaj.


Foto zde.


Přespolní běh

Dne 19. 9. se v chrášťanských lesích uskutečnil branný závod, kterého se zúčastnili reprezentanti naší školy ve složení:
Nikola Samcová, Tomáš Trávníček, Nikola Hálková, Jan Founě, Adéla Černohorská, Josef Hálek, Denisa Kratochvílová, Petr Chajdrna.
Na trase je čekala překážková dráha, střelba ze vzduchovky, spojování hasičských hadic, slalom a zeměpisné překvapení. Trať dlouhou 4,5 km zdolali, chvilkami v mlze, statečně všichni účastníci závodu. Odměnou jim bylo 2. místo a výborný podzimní dort.


Foto zde.